Pogrzeby tradycyjne

pogrzeby tradycyjne Abba Pater

Ceremonia pogrzebowa to ważny moment w życiu ludzkim. Wiemy o tym dobrze, dlatego staramy się, by uroczystości żałobne zawsze były pełne powagi oraz dostojeństwa.

Wola Zmarłego oraz jego Rodziny są dla nas priorytetem. Zgodnie z nimi jest przygotowywana ceremonia o odpowiednim charakterze – wyznaniowym albo świeckim. Niezależnie od wybranego rodzaju uroczystości – Zakład Pogrzebowy „AbbaPater” dokłada wszelkich starań, żeby zachowując wymagania tradycji, podkreślić indywidualność Osoby Zmarłej. Dbamy również o wyrażenie naszego najwyższego szacunku dla ludzkiej godności Zmarłego. Czynimy to poprzez elegancki strój żałobny i pełne powagi zachowanie.

W przypadku pogrzebów o charakterze świeckim troszczymy się o zapewnienie obecności profesjonalnego Mistrza Ceremonii. Dba on o integralny, odpowiedni przebieg uroczystości pogrzebowych, przewodniczy im oraz wygłasza odpowiednie przemówienia.

Zakład Pogrzebowy „AbbaPater” dba również o pełne szacunku przygotowanie Osoby Zmarłej do pogrzebu. Wykonujemy wszelkie zabiegi związane z kosmetyką pośmiertną. Doradzamy również w wyborze wszelkich akcesoriów pogrzebowych.