Transport zwłok

transport zwłok Abba Pater

Integralną częścią uroczystości pogrzebowych jest transport Zmarłych. Zakład Pogrzebowy „AbbaPater” dysponuje specjalistycznymi samochodami, przystosowanymi do rygorystycznych wymagań i przepisów w branży funeralnej. Wykonujemy eksportację ciał z domów, szpitali, hospicjów. Nasi kierowcy są zawsze gotowi do wyruszenia w trasę – zarówno na bliższe, jak i dalsze dystanse. Usługi transportu Zmarłych wykonujemy tak na trasach krajowych, jak i zagranicznych.

W przypadku przewozów międzynarodowych dbamy o uzyskanie potrzebnych dokumentów i pozwoleń – a także o ich profesjonalne tłumaczenie na wymagany język. Zakład Pogrzebowy „AbbaPater” zapewnia profesjonalną i godną oprawę pogrzebów, dzięki użyciu w kondukcie żałobnym eleganckich karawanów marki Mercedes.

Pragniemy ułatwić udział w ostatniej drodze Zmarłego nawet najbardziej licznemu gronu jego rodziny, przyjaciół i znajomych. Jeśli takie jest życzenie naszych Klientów – jesteśmy w stanie zorganizować transport uczestników pogrzebu. W zależności od potrzeb zapewniamy przewóz gości żałobnych autokarami oraz minibusami.