Urny

urny Abba Pater

W przypadku wyboru pochówku poprzedzonego kremacją prochy Osoby Zmarłej składa się w urnie. W czasie uroczystości pogrzebowych urnę składa się z szacunkiem w grobie lub umieszcza w niszy kolumbarium.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów Zakład Pogrzebowy „AbbaPater” oferuje szeroki wybór urn wykonanych z różnych materiałów. Urny te cechuje trwałość, solidność i elegancja wykonania.

W zależności od wielu czynników – w tym indywidualnych życzeń oraz możliwości finansowych – dostępne są urny kamienne, metalowe oraz drewniane w różnych wzorach i kolorach. Po zapoznaniu się z naszą ofertą, można wybrać spośród nich tę najbardziej odpowiednią.

Doświadczeni pracownicy Zakładu Pogrzebowego „AbbaPater” pomogą dokonać tego wyboru – wsłuchując się w Państwa życzenia i pragnienia. Współpracujemy z wiodącymi producentami urn w kraju i za granicą. Dzięki temu dajemy gwarancję, że urny są wykonane według najlepszych i najnowszych technologii, a nasza oferta jest na najwyższym światowym poziomie.