Trumny

trumny Abba Pater

Ceremonia pogrzebowa to ostatnie pożegnanie z Osobą Zmarłą. Wiemy, że te chwile zapadają na długo w pamięć rodziny, przyjaciół i znajomych uczestniczących w uroczystościach żałobnych, jako Zakład Pogrzebowy „AbbaPater” dokładamy wszelkich starań, by uczynić je odpowiednio godnymi.

Wśród niełatwych wyborów, jakich trzeba dokonać w tych momentach jest też wybór trumny, w której zostanie pochowany Zmarły. Oferta naszego Zakładu Pogrzebowego jest odpowiedzią na zapotrzebowanie oraz życzenia szerokiego grona Klientów.

Dysponujemy wieloma wzorami trumien dębowych oraz sosnowych, olchowych i topolowych. Wśród trumien o największej trwałości wyróżniają się trumny dębowe, które cechuje wytrzymałość i naturalna elegancja. Charakteryzują się one ciekawym wzornictwem oraz gustownym wykończeniem. Równie chętnie przez naszych Klientów wybierane są trumny wykonane z innych gatunków drzewa – takich, jak sosna, olcha czy topola. Są one rozwiązaniem bardziej ekonomicznym od trumien dębowych. Dzięki staranności wykonania zapewniają równie godne warunki pochówku.