Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone tym znakiem * są obowiązkowe.
14 wpisów.
Sylwia napisał/a 9 kwietnia, 2024
Nawet w tak trudnej chwili liczy się właśnie bycie człowiekiem - dziekuje Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm i przede wszystkim ludzkość i uczciwość. Usługi na najwyższym poziomie i wsparcie także przy rzeczach, którymi wcale właściciel zakładu nie musi się zajmować.
MARCIN CHACZYK napisał/a 2 marca, 2024
Witam. Bardzo serdecznie dziękuje za zorganizowanie w dniu 29 lutego 2024 pogrzebu Mojego Taty. Pan Krzysztof naprawdę wszystkim zajął się bardzo drobiazgowo a Jego życzliwość, ciepło i podejście do tematu pozwoliło Mnie i Mojej Mamie zapomnieć choć na chwilę o smutku i cierpieniu. Indywidualne podejście do całej ceremonii to jest to czego rodzina w tych trudnych chwilach potrzebuje i w tym zakładzie otrzyma. Wykwalifikowani pracownicy wyróżniali się wysokim poziomem kultury osobistej a także empatią, dzięki czemu ceremonia pogrzebowa odbyła się z należytym szacunkiem i godnością. Wszystkie działania zrealizowane zostały zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami- od pożegnania po samo układanie a nie rzucanie kwiatów na mogile. Może i nie jest to duża firma ale dla mnie to zadziałało na plus bo przyjemniej wiedziałem, że pogrzeb będzie dopilnowany. Będę polecać zakład usług pogrzebowych Abba Pater. Podziękowania od całej rodziny, pozostałej rodziny.
Joanna Buczkowska napisał/a 2 lutego, 2024
Dziękuję bardzo za wszystko co pan dla nas zrobił. Dziękujemy bardzo że koszty były niższe jak sobie wyobrażaliśmy. Podziękowania od całej rodziny, pozostałej rodziny.
Maria Mierzwicka napisał/a 15 stycznia, 2024
Dzień dobry. Nie jestem w stanie wyrazić podziękowań za zorganizowanie całej ceremoni. Jestem bardzo wdzięczna. Dziękuję bardzo.
Marlena Mening napisał/a 21 grudnia, 2023
Dziękuję bardzo. Dziękuję panu w biurze za takie sympatyczne podejście. Człowiek myślał by że w takim miejscu jest smutno, wszyscy płaczą ale pan Krzystof ma takie podejście tak wszystko opowie że zapomina się gdzie się znajujemy. Poniżej jest napisane o kosztak, o niskich kosztach- potwierdzam i polecam. Marlena Mening
Krystyna i Krystian napisał/a 7 listopada, 2023
Cena, bardzo niska cena... Nie będziemy się za bardzo rozpisywać ale jedno trzeba napisać do wszystkich kto czyta opinie. Cena usługi na którą w tych czasach stać każdego. Dziękujemy
Kasia napisał/a 27 października, 2023
TANIO, szybko i bardzo bezpiecznie dla męża. Dla męża którego chowałam w tym zakładzie. Jestem pełna podziwu i wdzięczności jak cała załoga zajmowała się wszystkim- od pożegnania po samo układanie a nie rzycanie kwiatów na mogile. Bardzo dziękuję
Anna Kieła napisał/a 4 listopada, 2022
Abba Pater zadbał o każdy szczegół. Bardzo cenie sobie indywidualne podejscie do klienta. Bede polecać.
Lucyna i Grzegorz Stefaniak napisał/a 27 października, 2022
Bardzo polecam zakład usług pogrzebowych Abba Pater, Pan Krzysztof naprawdę wszystkim zajmuje się bardzo drobiazgowo, to nie jest może duża firma ale dla mnie to działa na plus bo przyjemniej wiedziałam, że pogrzeb będzie dopilnowany.
Witold napisał/a 1 września, 2022
Bardzo sprawne działanie, i duży plus za cenę która Pan zaproponował. Polecam
Janka Majnek napisał/a 2 czerwca, 2022
Bardzo dziękuje wszystkim którzy się przyczynili do tego że cały pogrzeb był w jak najwyższej profesjonalnej opiece. Bardzo dziękujemy.
Danuta Wyszko napisał/a 1 czerwca, 2022
Usługi, które prowadzi zakład pogrzebowy Abba Pater, zostały przeprowadzona w zgodzie z etyką zawodową i utrzymaniem pełnego profesjonalizmu. Zgłaszając się do tej firmy, mogłam przede wszystkim liczyć na pomoc przy formalnościach i wyborze akcesoriów pogrzebowych, co jest niezwykle pomocne w trudnych chwilach. Obsługa była bardzo życzliwa i starała się załagodzić ból krewnych.
Adam Luciński napisał/a 22 maja, 2022
W trudnym momencie po odejściu bliskiej osoby znalezienie wsparcia jest warunkiem przetrwania tego czasu. Zakład pogrzebowy Abba Pater rozumie potrzeby i oczekiwania klientów, a nade wszystko potrafi zorganizować pogrzeb godny pamięci Zmarłego. Załatwienie wszelkich formalności w USC, szpitalu, ZUS, PZU, u księdza i w administracji cmentarza nie jest niczym trudnym przy wsparciu profesjonalnych przedstawicieli zakładu pogrzebowego. Sam pogrzeb to uroczystość niezwykła i bardzo piękna.
Anna J. napisał/a 10 maja, 2022
Wybór zakładu pogrzebowego Abba Pater okazał się najbardziej trafionym wyborem. Przedstawiciele firmy pogrzebowej w kontaktach z rodziną zachowują się niezwykle empatycznie, bardzo kulturalnie i przy tym wykazują się znaczącą znajomością tematyki – profesjonaliści w każdym calu!