Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone tym znakiem * są obowiązkowe.
7 wpisów.
Anna Kieła napisał/a 4 listopada, 2022
Abba Pater zadbał o każdy szczegół. Bardzo cenie sobie indywidualne podejscie do klienta. Bede polecać.
Lucyna i Grzegorz Stefaniak napisał/a 27 października, 2022
Bardzo polecam zakład usług pogrzebowych Abba Pater, Pan Krzysztof naprawdę wszystkim zajmuje się bardzo drobiazgowo, to nie jest może duża firma ale dla mnie to działa na plus bo przyjemniej wiedziałam, że pogrzeb będzie dopilnowany.
Witold napisał/a 1 września, 2022
Bardzo sprawne działanie, i duży plus za cenę która Pan zaproponował. Polecam
Janka Majnek napisał/a 2 czerwca, 2022
Bardzo dziękuje wszystkim którzy się przyczynili do tego że cały pogrzeb był w jak najwyższej profesjonalnej opiece. Bardzo dziękujemy.
Danuta Wyszko napisał/a 1 czerwca, 2022
Usługi, które prowadzi zakład pogrzebowy Abba Pater, zostały przeprowadzona w zgodzie z etyką zawodową i utrzymaniem pełnego profesjonalizmu. Zgłaszając się do tej firmy, mogłam przede wszystkim liczyć na pomoc przy formalnościach i wyborze akcesoriów pogrzebowych, co jest niezwykle pomocne w trudnych chwilach. Obsługa była bardzo życzliwa i starała się załagodzić ból krewnych.
Adam Luciński napisał/a 22 maja, 2022
W trudnym momencie po odejściu bliskiej osoby znalezienie wsparcia jest warunkiem przetrwania tego czasu. Zakład pogrzebowy Abba Pater rozumie potrzeby i oczekiwania klientów, a nade wszystko potrafi zorganizować pogrzeb godny pamięci Zmarłego. Załatwienie wszelkich formalności w USC, szpitalu, ZUS, PZU, u księdza i w administracji cmentarza nie jest niczym trudnym przy wsparciu profesjonalnych przedstawicieli zakładu pogrzebowego. Sam pogrzeb to uroczystość niezwykła i bardzo piękna.
Anna J. napisał/a 10 maja, 2022
Wybór zakładu pogrzebowego Abba Pater okazał się najbardziej trafionym wyborem. Przedstawiciele firmy pogrzebowej w kontaktach z rodziną zachowują się niezwykle empatycznie, bardzo kulturalnie i przy tym wykazują się znaczącą znajomością tematyki – profesjonaliści w każdym calu!