Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone tym znakiem * są obowiązkowe.
5 wpisów.
Witold napisał/a Wrzesień 1, 2022
Bardzo sprawne działanie, i duży plus za cenę która Pan zaproponował. Polecam
Janka Majnek napisał/a Czerwiec 2, 2022
Bardzo dziękuje wszystkim którzy się przyczynili do tego że cały pogrzeb był w jak najwyższej profesjonalnej opiece. Bardzo dziękujemy.
Danuta Wyszko napisał/a Czerwiec 1, 2022
Usługi, które prowadzi zakład pogrzebowy Abba Pater, zostały przeprowadzona w zgodzie z etyką zawodową i utrzymaniem pełnego profesjonalizmu. Zgłaszając się do tej firmy, mogłam przede wszystkim liczyć na pomoc przy formalnościach i wyborze akcesoriów pogrzebowych, co jest niezwykle pomocne w trudnych chwilach. Obsługa była bardzo życzliwa i starała się załagodzić ból krewnych.
Adam Luciński napisał/a Maj 22, 2022
W trudnym momencie po odejściu bliskiej osoby znalezienie wsparcia jest warunkiem przetrwania tego czasu. Zakład pogrzebowy Abba Pater rozumie potrzeby i oczekiwania klientów, a nade wszystko potrafi zorganizować pogrzeb godny pamięci Zmarłego. Załatwienie wszelkich formalności w USC, szpitalu, ZUS, PZU, u księdza i w administracji cmentarza nie jest niczym trudnym przy wsparciu profesjonalnych przedstawicieli zakładu pogrzebowego. Sam pogrzeb to uroczystość niezwykła i bardzo piękna.
Anna J. napisał/a Maj 10, 2022
Wybór zakładu pogrzebowego Abba Pater okazał się najbardziej trafionym wyborem. Przedstawiciele firmy pogrzebowej w kontaktach z rodziną zachowują się niezwykle empatycznie, bardzo kulturalnie i przy tym wykazują się znaczącą znajomością tematyki – profesjonaliści w każdym calu!