ul. Antoniego Czechowa 2, Warszawa
Całodobowo: 720 818 483

Opinie

Dodaj swoją opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Dla bezpieczeństwa zapamiętane zostanie Twoje IP: 18.207.134.98.
9 wpisów.
Jola W. Jola W. napisał/a Luty 23, 2019 o 7:35 pm:
Panie Krzysztofie, Bardzo dziękuję za pomoc jakiej udzielił Pan w tej jakże dla nas trudnej sytuacji. Wykazał się Pan ogromną empatią. Jedynie dzięki Pana pomocy udało nam się odnaleźć w tej ciężkiej dla nas chwili. Dbałość o najmniejsze detale związane z organizacją pogrzebu była dostrzeżona przez całą naszą rodzinę. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc jakiej Pan nam udzielił
Andrzej Andrzej napisał/a Październik 1, 2018 o 9:26 pm:
Bardzo dziękujemy Panu Krzysztofowi za pomoc w organizacji pogrzebu. Dzięki profesjonalnemu podejściu i kompleksowej obsłudze mogliśmy godnie pożegnać dziadka.
Dorota, Anna Dorota, Anna napisał/a Grudzień 7, 2017 o 7:18 pm:
Proszę wszystkich czytających opinię tego oto zakładu. Razem z siostrą jesteśmy bez słów którymi byli byśmy w stanie podziękować. Panie Krzysztofie dziękujemy z całego SERCA.
Hieronim Hieronim napisał/a Czerwiec 13, 2017 o 7:28 am:
28 kwietnia 2017 r. pożegnaliśmy mojego ojca. Odejście Osoby bliskiej jest zawsze trudne i bolesne. Abba Pater bardzo nam pomogła Uroczystość została bardzo dobrze przygotowana. Obsługa przez właściciela firmy rzetelna i profesjonalna, pełna taktu i empatii. Tą droga chciałbym złożyć najlepsze podziękowania w imieniu swoim, mojej mamy, mojej żony wnuków i całej Rodziny.
Hanna Hanna napisał/a Styczeń 19, 2017 o 5:08 pm:
9 stycznia 2017 r. pożegnaliśmy naszą Mamę,Babcię,Prababcię.Pogrzeb został zorganizowany profesjonalnie z dużym taktem i zaangażowaniem. Pan Krzysztof - przedstawiciel zakładu - okazał dużo empatii co spowodowało, że uroczystość pogrzebowa była mniej bolesna. Aby więcej było takich ludzi. Serdeczne podziękowania i słowa uznania od całej rodziny.
Marianna Marianna napisał/a Październik 27, 2016 o 10:16 am:
"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach" Serdeczne podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego ABBAPATER, Rodzinie, Przyjaciołom, Kolegom z pracy, Sąsiadom oraz wszystkim tym, którzy łącząc się z nami w bólu, uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej naszego ukochanego Męża, Ojca i Syna śp. Andrzej Miły składają pogrążeni w bezgranicznym smutku Żona, Synowie, Rodzice Panowie z obsługi- bardzo, bardzo dziękujemy.
J. K. J. K. napisał/a Październik 26, 2016 o 7:31 am:
Niemożliwe, że tak można pomóc rodzinie w takiej sytuacji. Nasz wujek pewnie z nieba widział jak właściciel tej firmy starał się aby wszystko było w jak najlepszym wykonaniu. Żałujemy z żoną, że to nie u nas ale właśnie u was w Warszawie jest tak profesjonalna firma aczkolwiek słowo profesjonalna jest słowem słabo opisującym tą firmę. Nigdzie indziej nie spotkaliśmy się z tym, żeby zatrzymać kondukt po to, żeby poprosić do samochodu starszą panią, która szła o kuli, czy rozdawanie schłodzonych butelek z wodą. Nie to jest niemożliwe, że jeszcze są tacy ludzie oddani temu co robią dla innych. Dziękujemy Panu w ten sposób i myślę, że żony kuzynka również panu podziękuje osobiście, poprosiliśmy ją o to. Trzeba by było być na tym pogrzebie żeby zrozumieć o czym piszemy.
G. K. G. K. napisał/a Październik 26, 2016 o 7:31 am:
Firma w 100% rzetelna, profesjonalna i bardzo zaangażowana w to co robi. Z całego serca polecam.
B. R. B. R. napisał/a Październik 26, 2016 o 7:30 am:
Dziękuję bardzo za opiekę nad Babcią od chwili zabrania ciała z domu aż do chwili pochówku. Podziękowania również od znajomych babci.